x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

 

 

Gabriela Danilewicz

 

Sposób w jaki chciałbym/ -abym uczyć się matematyki.

 

Sposobem na uczenie się matematyki jest nowoczesność.
Większość uczniów wraz ze mną chcieliby, aby w szkołach były tablety dla każdego zamiast zeszytów czy książek. Uczniowie byliby zainteresowani nowoczesnymi podręcznikami. Nauczyciele matematyki mieliby także swoje tablety wyposażone w różne aplikacje.
Chciałabym uczyć się matematyki standardowo. Ale aby urozmaicić trochę lekcje dodałabym wyświetlanie filmów, na których tłumaczono by daną lekcję. Do dzisiejszego nauczania przydało by się trochę różnych zabaw matematycznych. Utrwalałyby wiadomości. Do takich gier mogłoby się zaliczyć np.; domino ułamkowe, czy klocki z których układa się figury. Gry skojarzeniowe związane z matematyką.
Myślę, że przydałoby się trochę muzyki podczas zajęć. Lekcje zapewne byłyby fajniejsze. Chętni uczniowie ze starszych klas, pomagaliby innym uczniom, gdy ktoś by nie rozumiał danej lekcji.
Myślę że za kilka lat moje plany z tabletami wejdą w życie. Ale do tego czasu chciałabym uczyć się matematyki standardowo ale z małymi zmianami.

 

Gabriela Danilewicz

Szkoła Podstawowa w Grabanowie, klasa 6

 

powrót