x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

 

 

Jeanette Szala

 

O tym jak polubiłam/-em matematykę.

 

Gdy zaczęłam chodzić do szkoły, matematyka nie była moim ulubionym przedmiotem. Z roku na rok stawała się coraz bardziej trudniejsza.
Pani, która uczy nas tego przedmiotu jest dla nas bardzo cierpliwa i wesoła, dlatego matematyka stawała się dla mnie coraz bardziej ciekawa. Geometria jest interesująca, ponieważ możemy malować różne figury, mierzyć je i składać. Ułamki też są ciekawe. Gdy byłam młodsza, mój brat rozwiązywał różne działania matematyczne, wydawało mi się, że nigdy nie nauczę się takich zadań. Były one dla mnie bardzo trudne i nudne. Teraz, gdy chodzę do szkoły i rozwiązuję takie zadania, uczę się tego na bieżąco, zaczynam to lepiej rozumieć. Staje się to dla mnie interesujące. Najbardziej jednak podobają mi się działania na ułamkach. Lubię je dodawać, mnożyć, odejmować, i dzielić. Nie zawsze uda mi się dobrze obliczyć trudne działanie, ale próbuję zawsze do końca je obliczyć. Cieszę się z tego ,że nie poddaję się, gdy mi coś nie wychodzi, tylko próbuję do skutku, aż w końcu mi się udaje. Matematyka jest dla mnie trochę jak zabawa chociaż czasem trudna, to lubię ją.
Chciałabym wszystkich zachęcić do uczenia się matematyki, bo można ją naprawdę polubić i żeby nie zniechęcali się do niej. Jest ona trudnym przedmiotem, ale gdy się ją polubi, staje się ciekawa i interesująca. Mamy fajną panią i jestem jej wdzięczna, że ćwiczy z nami tak długo każde zadanie, aż wszyscy zrozumieją. Dzięki niej polubiłam matematykę. My uczniowie też pomagamy sobie nawzajem.
Życzę sobie i wszystkim uczniom powodzenia w nauce ,bo przed nami jeszcze parę dobrych lat nauki z matematyką.

 

Jeanette Szala

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Góry Chełmskiej w Leśnicy, klasa 5

 

powrót