x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

 

 

Antoni Zwara

 

Sposób w jaki chciałbym/ -abym uczyć się matematyki.

 

Najczęściej w bajkach matematyka jest zabawą. Też bym chciał się tak uczyć. Wykonywać zadania różnymi przedmiotami. Wtedy byłoby łatwiej wszystko zrozumieć. Do każdego zadania powinno być jakieś wytłumaczenie, bo ja czasami nie rozumiem poleceń. Zadania powinny być napisane dość dużą czcionką, żeby łatwo było je odczytać. Chciałbym też, żeby przed każdym zadaniem były przykłady rozwiązań, żeby było wiadomo, o co chodzi. Fajnie by było, gdyby tłumaczyła jakaś znana postać, np. z Gwiezdnych Wojen.
Zadania powinny być śmieszne i wesołe. Powinny być też zagadki, które można potem zadać kolegom. Matematyka powinna być nie tylko w szkole, ale też w domu, dla całej rodziny. Rodzice powinni się bawić razem ze mną, ale powinny być poziomy.
Najbardziej lubię zadania, gdy pokazane są trzy odpowiedzi i trzeba wskazać poprawną. Ale najfajniej jest, gdy gra jest etapowa. Wtedy mam motywację, żeby przejść dalej. A za przejście całej gry powinna być nagroda od rodziców. Wtedy matematyka jest najfajniejsza.

 

Antoni Zwara

Szkoła Podstawowa nr 8 w Sopocie, klasa 3

 

powrót