x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

 

 

Wiktoria Dyduch

 

Dlaczego moim zdaniem warto uczyć się matematyki.

 

Moim zdaniem warto uczyć się matematyki. Matematyka przydaje się nie tylko w szkole, ale także w innych miejscach np: sklepie, banku itp. Dzięki temu przedmiotowi możemy w przyszłości zostać kimś, jeśli tylko chcemy. Ja uczę się matematyki chociaż nie za dobrze mi to wychodzi. Moja mama cały czas powtarza mi tak: - Ucz się dziecko ucz, bo nauka to potęgi klucz.
Zawsze przed sprawdzianem lub kartkówką przypominam to sobie i wcale się nie boję, że źle napiszę. Gdy przychodzę do domu, od razu wyciągam książki i się uczę. Zwłaszcza matematyki. Matematyka nie jest wcale prosta, ale także trudna nie będzie jeśli będzie się jej uczyć na bieżąco. Na pewno wtedy matematykę będzie się mieć w najmniejszym paluszku.
Na pewno każdy lubi matematykę, a jeśli nie, to proponuję, aby polubił. Chodzę do piątej klasy i mam coraz to trudniejsze tematy lekcyjne. Jeśli czegoś nie rozumiem, to idę na dodatkową matematykę. W domu uczę się systematycznie każdego dnia. Nawet, kiedy jestem chora. Cieszę się, że taki przedmiot istnieje, ponieważ jest bardzo ciekawy i przyjemny w nauce. Każdy powinien umieć liczyć, ponieważ jak wcześniej wspomniałam jest on potrzebny nie tylko w szkole, ale także w innych miejscach. Matematyka powinna być przyjacielem każdego ucznia, a jeśli nie jest, to wielka szkoda. Moim przyjacielem jest na pewno.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy lubią matematykę i liczę na to, że moja praca będzie w sam raz.

 

Wiktoria Dyduch

Szkoła Podstawowa im. Mieszka I w Roczynach, klasa 5

 

powrót