x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

 

 

Klaudia Piechowiak

 

O tym jak polubiłam/-em matematykę.

 

Matematyka od zawsze była moim ulubionym przedmiotem. To dzięki Pani od matematyki, która wytłumaczyła mi, że matematyka jest bardzo potrzebna w normalnym życiu.

W ubiegłym roku szkolnym 2011/2012 na koniec piątej klasy z matematyki wychodziła mi szóstka. Miałam taką ocenę , ponieważ w Międzynarodowej Olimpiadzie z Matematyki „Olimpus” zostałam laureatką. Gdy się o tym dowiedziałam, uznałam że matematyka nie jest wcale taka straszna i każdy może ją umieć i lubić. A w szkolnym konkursie z Matematyki zajęłam I miejsce. Po upływie kilku dni pojechałam na konkurs do Pyrzyc. Ze sprawdzianów zazwyczaj dostaję 4 lub 5. Za kartkówki w obecnym semestrze też dostawałam same 5 (za skalę, zamianę jednostek masy i długości oraz za tabliczkę mnożenia). Najbardziej z matematyki lubię geometrię i obliczanie pola powierzchni. Wiadomo, że czasami wszystkiego nie rozumiem, wtedy proszę panią aby mi to wytłumaczyła i już później wszystko jest jasne. Nie długo także będę pisała konkurs z matematyki. Mam nadzieję, że dobrze mi pójdzie. W przyszłości pragnę zostać architektem. Wiem, że to wiąże się z matematyką, dlatego się jej uczę.

Pragnę, aby matematyka na zawsze zostałam ze mną i pomagała w różnych sytuacjach życiowych.

 

Klaudia Piechowiak

Szkoła Podstawowa w Warnicach, klasa 6

 

powrót